Mieszkania na Sprzedaż, Tczew

6 ofert

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Tczew, Suchostrzygi
Data dodania: 04.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Tczew
Piętro: 4
Liczba pokoi: 4
Metraż: 58.1m²
Oferta SM087-2625
Cena 520 000 zł
cena / m² 8 950 zł

Mieszkanie na sprzedaż w kamienicy Tczew, Centrum
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Tczew
Piętro: 3
Liczba pokoi: 2
Metraż: 59.63m²
Oferta SM087-2624
Cena 399 000 zł
cena / m² 6 691 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Tczew, Stare Miasto
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Tczew
Piętro: 3
Liczba pokoi: 3
Metraż: 45m²
Oferta SM087-2608
Cena 429 000 zł
cena / m² 9 533 zł

Mieszkanie na sprzedaż w kamienicy tczew, Centrum
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: tczew
Liczba pokoi: 3
Metraż: 68.34m²
Oferta SM087-2621
Cena 480 000 zł
cena / m² 7 024 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Tczew, Czyżykowo
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Tczew
Piętro: 3
Liczba pokoi: 3
Metraż: 49.41m²
Oferta SM087-2514
Cena 314 000 zł
cena / m² 6 355 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na sprzedaż w kamienicy Tczew, Centrum
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Tczew
Liczba pokoi: 2
Metraż: 40.5m²
Oferta SM087-2354
Cena 179 000 zł
cena / m² 4 420 zł
OKAZJA!

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn
Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies